BABEL PALACE

BABEL PALACE

BABEL Babel; insanlikla girilen bir iddianin urunu.Kendisine ulasmak icin bir kule insaa eden insanlardan tedirgin olan tanrinin, insanligi dillere bolmesiyle baslayan kavgaya son vermek icin bulunan ironik bir final. Sehrimizi ziyaret eden binlerce konuga konfor, lux, saglık ve huzur vermek adina birlikte yaratacagimiz ortak bir dil. Spa turizminde herkesin anlayıp sevecegi bir yeniligin dili. Palace; Dokunarak ve samimiyetle yasatarak profesyonelce konusmayi umut ettigimiz bu yeni dilin yasayacagı benzersiz saray. Konuklarinizi getirirken heyecan, ayrılırken gurur duyacaginiz yepyeni bir tesis. Turizm'in her alaninda ayri ve nitelikli bir uzmanlasmaya duydugumuz ihtiyac ve inancin; bizim üzerimize dusen yarisi. Elit, profesyonel, yaratici ve "orjinal" bir spa sunumu. Bedensel, zihinsel ve zamansal bir illuzyon... Toplam 9000 m2 arazi uzerine insa edilen Babel Palace Spa merkezi 4000 m2 kapalu alan ve 5000 m2 acik alan uzerine konuslandirilan onlarca masaj ve terapi birimleriyle hizmet vermektedir. 2 Adet 40 kisi kapasiteli Turk hamami ve 4 adet 15 kisilik Fin saunasi geleneksel ve ozgun yontemler dahilinde hizmet vermektedir.2 adet 30'ar kisilik jakuzzi, 2 adet VIP salon (150 m2),Vip salonlarında ozel Turk hamami ,ozel sauna, jakuzzi ve ozel masaj odalari bulunmaktadir. Toplam 50 adet kisiye ozel masaj odasi, Oksijen bar, macera odalari, Guzellik salonu ve kuafor. Bahce bolumunde ozgun mimari formlarda tasarlanmıs 8 adet Bali masaji evi, Cin evi ve camur banyosu havuzu bulunmaktadir. Uzakdogu asya konseptinde tasarlanan bahcesinde 300 m2'lik bir yetiskin havuzu ve buna ek olarak 50 m2'lik cocuk havuzu bulunmaktadir.

DİNLENME ALANLARI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

MASAJLAR

Yüzyıllardır insanların bildiği ve yaşamın bir parçası haline getirdiği masaj, geneldde hafifletme, tedavi etme, kasları gevşetme gibi amaçlar için kullanılan uygulamadır

YÜZME HAVUZU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

FISH SPA

Yeni balık spa konsepti tamamen yeni ve ferahlatıcı kaplıca tedavisiyle popüler bir alternatiftir.

ÇAMUR BANYOSU

Babel konuklarına yepyeni yöntemlerle tarihin derinlerinde kalan doğal güzellik ve sağlık yöntemlerini küçük bir zaman yolculuğunun içinde sunuyor.

SAĞLIK KÜRLERİ

Kişilerin sağlık,bakım ve güzellik için kullandıkları uzmanlar tarafından hazırlanmış olan içeriğinde bitkisel ve inorganik maddelerin bulunduğu karışımlarla uygulanan tedavi yöntemleridir

MÜŞTERİLERİMİZ NELER SÖYLEMİŞ

YORUMLAR

  • Adres Yeni Mahalle Akdeniz Cad. No:39
  • Email info@babelpalace.com
  • Tel +90 242 814 42 93
  • Mobile +90 507 215 90 07
  • Website http://www.babelpalace.com