MASAJLAR

MASAJLAR

Relax Masajı

Genellikle vücudun güne zinde başlamasını sağlayan ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan, genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan bir masaj türüdür. Batı Tekniği ile ve genellikle masaj yağları kullanılarak yapılan bu masajda vücudunuzun şekle girdiğini, kan dolaşıomınızın hızlandığını, kas ve eklemlerinizin rahatladığını hissedeceksiniz.

Aroma Masajı

Aroma Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlarla hazırlanan, masaj yağları kullanılarak yumuşak dokunuşlarla uygulanan bir masaj yöntemidir.Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Uygulama sırasında hem yapılan temas hemde kullanılan yağın kimyasal özelliği, rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir etki bırakmaktadır. Masaj Sonunda kişi günün stresinden kurtularak sağlıklı bir ruh, beden ve zihin gücüne sahip olur.

Afrika Masajı

Afrika Masajı

Afrikalı masörler tarafından yapılan yoğun nem ve aroma masajıdır. Bütün vücuda kakao yağı ile yapılan anti stres masajından sonra sıcak çikolatanın vücuda sürülmesiyle devam eder. Ginseng ve vitamin E içeren kakaonun cilt yaşlanmasına geciktirici etkisi vardır. Vücudu nemlendirir ve canlandırır. Çikolatanın verdiği koku ve içinde bulunan endorfin maddesi sayesinde mutluluk hormonunun yoğun bir şekilde çalışmasını sağlayıp, gerginliği azaltır, vücut, zihin ve ruhun yenilenmesine yardımcı olur.

Tai Masajı

Tai Masajı

Vücudu germe, esnekliği artırma, iç organları uyandırma, stresi azaltma ve vücudun enerji sistemini dengeleme prensibine dayalı aktif bir masaj uygulamasıdır. Seans esnasında herhangi bir esansiyel yada baz yağ uygulanmadığı gibi, seans futon yatak üzerinde gerçekleştirilir. Masaj hizmeti alan kişi seans sırasında terapistin yönlendirmesine göre sık sık pozisyon değiştirmek durumundadır. Masaj sırasında kişide her ne kadar rahatsızlık uyandırmaktaysa da uygulama sonrasında ciddi derecede fark edilebilir bir rahatlama olmaktadır.

Bali Masajı

Bali Masajı

Buharda damıtma yöntemiyle çıkarılmış bitki özleri ve bitki yağları kullanılarak yapılan bu Aromaterapik masajın en önemli özelliği, vücudun kendi kendisini iyileştirme potansiyelini güçlendirmesidir. Ayrıca kan dolaşımını artırır, kaslardaki gerginliği azaltarak rahatlama sağlar. Vücudun tamamına güçlü hareketlerle uygulanan masaj el ve ayak bölgesinde yoğunlaşarak etkisini gösterir. Bali masajında kullanılan yağlar son derece çeşitli olup en çok kullanılan meyve ve bitkiler, ananas, hindistan cevizi, çam ve lavantadır. Kişiye özel olarak seçilen kokuların rahatlatıcı ve canlandırıcı etkileriyle, fizyolojik olduğu kadar psikolojik etki de yapan Bali masajı, kendinizi şımartabileceğiniz en keyifli masajlardan biri...

Babel 4 El Masajı

Babel 4 El Masajı

Hindistan'da bin yıllık geçmişe sahip olan dört el terapisi; İsveç, shiatsu ve refleksoloji olmak üzere 3 farklı masajın kombine edilmesinden oluşup tüm vücuda uygulanan bir masaj yöntemidir. İki terapist tarafından senkronize hareket eden 4 el sizi dinlenmenin son noktasına götürüp kendinizi keyifli ve özel hissetmenizi sağlar. Masaj bitiminde vücut stresten arınır. Kişinin rahatlamasına derin ve sağlıklı bir uykuya geçmesine yardımcı olur. Özel VİP odalarımızda uygulanan Babel 4 el masajı ve özel ikramlarımızla masajla beraber lüxün doruğunda çok özel dakikalar yaşayacaksınız.

Altın Tüm Vücut Maskesi

Altın Tüm Vücut Maskesi

Altın, vücuttaki enerji akışının düzenlenmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra oksijen üretiminin artmasını, zihin ve ruhun yeniden dengelenmesini sağlar. Özel bir işlemden geçen 24 ayar altınla vücudunuza uygulanan altın maskesi ;hücre fonksiyonlarında dengeleyici etkiler sağlar, cilde nem depolar, ince çizgi ve kırışıklıkları azaltır, hücre yenilenmesini tetikleyip hücrelerin ömrünü uzatır. Bu nedenle altın terapisi en etkili ve doğal anti-aging yöntemlerinden biri olarak bilinir.

Çamur Banyosu

Çamur Banyosu

Babel konuklarına yepyeni yöntemlerle tarihin derinlerinde kalan doğal güzellik ve sağlık yöntemlerini küçük bir zaman yolculuğunun içinde sunuyor. Termal su; romatizmalar ,kas yorgunluğu , sinirsel hastalıkları, eklem ve kireçleme rahatsızlıkları, böbrek ve idrar yolu tedavisinde yararlı oluyor. 39 derecede olan bu termal su kükürt, klorür, florür ve radyoaktif gazlar içermektedir. Güzellik iksiri olarak ünlenen çamur banyosunun insanları en az 10 yaş gençleştirdiğine inanılır. Babel'de gençleşmenin keyfine varacaksınız.

Fish Spa

Fish Spa

Yeni balık spa konsepti tamamen yeni ve ferahlatıcı kaplıca tedavisiyle popüler bir alternatiftir. Balık Pedikürü: Ayağınızı bir akvaryumun içine koyuyorsunuz ve yaklaşık 150 tane balık sayesinde ölü ayak derilerinizden kurtuluyorsunuz. Akvaryumun "Garra rufa" isimli balığın dişleri olmadığı için ölü ayak derilerinizi ısırırken siz de hiçbir acı hissetmiyorsunuz. Ayrıca içine bir de sazan balığı koyuyoruz ki sazan balığının egzama gibi ciltteki önemli rahatsızlıklara iyi geldiği zaten biliniyor. Babel sizin için en iyisini düşünüyor.

  • Adres Yeni Mahalle Akdeniz Cad. No:39
  • Email info@babelpalace.com
  • Tel +90 242 814 42 93
  • Mobile +90 507 215 90 07
  • Website http://www.babelpalace.com